zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Roadhog, Brudny Skurwiel i Sacrificer w Nowym Targu

1.07.2021 16:32  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Zespoły Roadhog, Brudny Skurwiel i Sacrificer zagrają koncert w ramach cyklu "Alive In Torment". Wydarzenie odbędzie się 10 lipca 2021 roku w pubie "Dogrywka" w Nowym Targu.

Roadhog powstał w 2012 w Krakowie z inicjatywy czterech fanów klasycznego heavy metalu. Trzy lata później światło dzienne ujrzał debiutancki longplay "Dreamstealer", za którego produkcję odpowiada Olof Wikstrand z zespołu Enforcer. 25 lipca 2017 roku kwartet wypuścił swój drugi longplay, pt. "The Oppressors".

Brudny Skurwiel rozpoczął działalność w 2013 roku. Grupa tworzy muzykę z pogranicza black, speed i thrash metalu. Formacja zadebiutowała kasetą, pt. "Thrashing Violence!", a następnie wypuściła kolejne dwie demówki ("Fuck & Thrash" i "Satanik Thrash!") oraz split z Nunslaughter na winylu. W roku 2016 skład opuścił wokalista Fapi, a jego obowiązki przejął gitarzysta Łąka.

Sacrificer to speedmetalowa formacja z Nowego Targu. W jej skład wchodzą między innymi dawni muzycy Sting Ray. 21 marca 2021 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka kwartetu, pt. "The First Offering". Znalazło się na niej pięć kompozycji, w tym cover "Sacrifice" Bathory.

Komentarze
Dodaj komentarz »