zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 29 listopada 2021

"Klasz Ov The Sejtans" po raz szesnasty

1.07.2021 20:29  autor: Verghityax, źródło: profil Leash Eye na Facebooku

Szesnasta edycja "Klasz Ov The Sejtans" - cyklicznego wydarzenia, którego gospodarzem jest zespół Leash Eye - odbędzie się 6 sierpnia 2021 roku w klubie "VooDoo" w Warszawie. Oprócz Leash Eye, na scenie zaprezentują się Tankograd i The Kroach.

Leash Eye opracowuje obecnie materiał na swój piąty longplay studyjny. Sesja rozpoczła się 12 czerwca 2021 roku w "Santa Studio".

Dyskografię Leash Eye zamyka "Blues, Brawls & Beverages", czwarty longplay studyjny w dorobku formacji. Materiał zarejestrowany został w warszawskim "Nebula Studio" pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio", który zajął się również miksami i masteringiem. Okładkę przygotował Bartek Janiszewski z LFANT Design.

W sierpniu 2016 roku zespół ogłosił, że nowym frontmanem został Łukasz Podgórski z thrashmetalowego War-Saw. Poprzedni wokalista, Sebastian Pańczyk, odszedł z Leash Eye w sierpniu 2014 roku, kierując się względami rodzinnymi. W roku 2017, po dwunastu latach współpracy z kapelą, rozstał się perkusista Łukasz Konarski. Na jego miejsce zaangażowany został Marcin Bidziński z Goat Force One.

Warszawska grupa Tankograd rozpoczęła 7 czerwca 2021 roku sesję nagraniową do swojego drugiego longplaya, zatytułowanego "Klęska". Materiał powstaje w "Nebula Studio". W sesji gościnnie wziął udział Piotr Zin z Dopelord. Płyta ukaże się za sprawą Piranha Music.

Tankograd zadebiutował 2 lutego 2019 roku albumem "Totalitarian". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży dzięki Godz Ov War Productions. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Nebula Studio", miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

The Kroach to metalowa formacja z Sulejówka. W 2017 roku kwartet reprezentował Polskę na festiwalu "Wacken Open Air" w ramach "Wacken Metal Battle". Muzycy promują obecnie swój drugi album, pt. "Praise the Dawn".

6.08 - Warszawa, "VooDoo"
Start: 19:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »