zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

"Everlasting Dying Flame" Mayhem do odsłuchu

6.07.2021 13:02  autor: Verghityax, źródło: Century Media Records

Mayhem udostępnił "Everlasting Dying Flame" z nadchodzącej EP-ki studyjnej, zatytułowanej "Atavistic Black Disorder / Kommando". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 9 lipca 2021 roku na winylu za sprawą Century Media Records.

Na "Atavistic Black Disorder / Kommando" znajdą się cztery covery punkowych utworów: "In Defense of Our Future" Discharge, "Hellnation" Dead Kennedys, "Only Death" Rudimentary Peni i "Commando" Ramones. Oprócz tego, na EP-kę trafią autorskie "Black Glass Communion" i "Everlasting Dying Flame", które ukazały się na limitowanej wersji "Daemon" jako kompozycje bonusowe, a także niepublikowany wcześniej "Voces ab Alta", również pochodzący z sesji nagraniowej do "Daemon". W coverze "In Defense of Our Future" gościnnie zaśpiewał Messiah, z kolei w "Hellnation" wystąpił Maniac. Autorem szaty graficznej do "Atavistic Black Disorder / Kommando" jest włoski projektant Daniele Valeriani.

Lista utworów:

1. Voces ab Alta
2. Black Glass Communion
3. Everlasting Dying Flame
4. In Defense of Our Future (Discharge cover)
5. Hellnation (Dead Kennedys cover)
6. Only Death (Rudimentary Peni cover)
7. Commando (Ramones cover)

Dyskografię Mayhem zamyka longplay studyjny, pt. "Daemon". Na płycie znalazło się dziesięć autorskich kompozycji. Partie wokalne i perkusyjne powstały w szwedzkim "Necromorbus Studio" pod okiem Tore Stjerny, ścieżki basu Necrobutcher nagrał w "Lupercal Studio" w Oslo, również ślady gitar zostały zarejestrowane osobno - Telocha w Norwegii, a Ghula w Holandii. Całość zmiksował Tore Stjerna, za mastering odpowiada Thomas Johansson. Zrealizowanie materiału zajęło muzykom i producentom trzy miesiące. Wydawnictwo ukazało się 25 października 2019 roku za sprawą Century Media Records.

Tagi: Mayhem
Komentarze
Dodaj komentarz »