zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 września 2021

Nervosa i Warbringer w trasie po Europie

18.07.2021 15:56  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Nervosa, Warbringer i Warfect zapowiedziały europejską trasę koncertową, pod szyldem "Double the Thrash Tour 2022". W jej ramach w Polsce zaplanowano jeden występ. Wydarzenie odbędzie się 29 marca w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie.

Nervosa promować będzie "Perpetual Chaos", swój czwarty longplay studyjny. Składający się z trzynastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Artesonao Casa de Grabación Studio" w Maladze. Produkcją zajął się Martin Furia, za mastering odpowiada Yarne Heylen. Album ukazał się 22 stycznia 2021 roku nakładem Napalm Records.

W kwietniu 2020 roku Fernanda Lira i Luana Dametto odeszły z zespołu, aby założyć własny projekt pod nazwą Crypta. Gitarzystka Prika Amaral postanowiła kontynuować działalność Nervosy - do formacji dołączyły Mia Wallace na basie, Eleni Nota na perkusji i Diva Satanica na wokalu.

Kalifornijski Warbringer ogrywa obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Weapons of Tomorrow". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 24 kwietnia 2020 roku za sprawą Napalm Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał powstał w "West Valley Studios", pod okiem Mike'a Plotnikoffa. Miksami zajął się Zack Ohren, za mastering odpowiada Justin Shturtz.

"Weapons of Tomorrow" to pierwsze dokonanie Warbringer z Chase'em Bryantem, kanadyjskim basistą, który dołączył do składu w 2018 roku. Zastąpił wówczas Jessiego Sancheza.

Warfect to przedstawiciel szwedzkiej sceny thrashmetalowej. Trio promuje obecnie swój czwarty longplay studyjny, pt. "Spectre of Devastation". Jego premiera miała miejsce 13 listopada 2020 roku, pod banderą Napalm Records.

29.03.2022 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »