zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

Europejska trasa Incantation przeniesiona na 2022 rok

28.07.2021 16:42  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Europejska trasa zespołów Incantation, Abigail Williams i Vale of Pnath, która miała się odbyć w październiku i listopadzie 2021 roku, przeniesiona została na rok 2022. Menedżerowie grup i lokalni promotorzy pracują obecnie nad nowymi terminami. Bilety na polskie występy, które planowano w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku, zachowują ważność.

Deathmetalowcy z Incantation nadal ogrywają swój dwunasty longplay studyjny, pt. "Sect of Vile Divinities". Premiera wydawnictwa miała miejsce 21 sierpnia 2020 roku nakładem Relapse Records. Na płycie znalazło się dwanaście kompozycji. Miksami i masteringiem zajął się Dan Swano, okładkę przygotował Eliran Kantor.

"Sect of Vile Divinities" to pierwsze i ostatnie dokonanie Incantation z Sonnym Lombardozzim na gitarze. Dołączył on do zespołu w 2017 roku. W roku 2020 zastąpił go Luke Shively.

Po zakończeniu współpracy z Listenable Records zespół Johna McEntee wrócił pod skrzydła Relapse Records. Wcześniej wytwórnia Matthew Jacobsona wydała cztery albumy Incantation: "Onward to Golgotha", "Mortal Throne of Nazarene", "Diabolical Conquest" i "The Infernal Storm".

Amerykanie z Abigail Williams nadal ogrywają swój piąty longplay studyjny, pt. "Walk Beyond the Dark". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 15 listopada 2019 roku, pod egidą Blood Music.

Od czasu reaktywacji, która miała miejsce w 2012 roku, zespołowi przewodzi Ken Sorceron. Skład uzupełniają Bryan O' Sullivan na gitarze i Bryce Butler na perkusji.

Vale of Pnath to amerykańska grupa, grająca techniczny death metal. Ich dyskografię zamyka studyjna EP-ka "Accursed", której premiera odbyła się w 2019 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »