zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 15 października 2021

Wspólny koncert Chainsword, Charnel i Virulent Scourge

28.07.2021 19:58  autor: Verghityax, źródło: Godz Ov War Productions

Zespoły Chainsword, Charnel i Virulent Scourge zapowiedziały wspólny koncert. Odbędzie się on 7 sierpnia 2021 roku w pubie motocyklowym "2koła" w Warszawie.

Chainsword promuje obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Blightmarch". Premiera wydawnictwa miała miejsce 27 lutego 2021 roku za sprawą Godz Ov War Productions. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji. Partie gitar, basu i wokalu powstały w "Primate 666 Studio", ścieżki perkusyjne zarejestrowano w "Nebula Studio". Miksy i mastering wykonał Haldor Grunberg z "Satanic Audio". W utworze tytułowym gitarowe solo gościnnie zagrał Seru z Belzebong. Okładkę przygotował Wilson German Arrieta.

Chainsword to warszawski kwintet, w skład którego wchodzą muzycy związani z takimi zespołami jak Virulent Scourge, Sun No More, Licorea i Tankograd. Debiutancki singiel Chainsword, pt. "Faceless Tormentor", ujrzał światło dzienne w 2018 roku.

Charnel to wrocławskie trio, grające progresywny death metal. W 2018 roku zespół zadebiutował EP-ką "Cognitive Process". Na potrzeby wydawnictwa Mateusz Muzioł sesyjnie nagrał partie perkusyjne, zajął się on również miksami i masteringiem. Już po premierze płyty do kapeli dołączył Maciej Zajkowski z Black Hosts.

Warszawski Virulent Scourge ma na swoim koncie jeden longplay studyjny, zatytułowany "Judgement of Carrion". Na zawartość płyty składa się osiem kompozycji. Ścieżki instrumentów powstały w "Nebula Studio", wokale nagrano w "Studio Kalifornia". Miksy i mastering wykonał Haldor Grunberg.

7.08 - Warszawa, "2koła"
Start: 19:00
Bilety: 30 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »