zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 17 maja 2022

Teledysk do "The Silent Revelation" Leprous

4.08.2021 20:10  autor: Verghityax, źródło: profil Leprous na Facebooku

Leprous wypuścił teledysk do "The Silent Revelation", drugiego singla z nadchodzącego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Aphelion". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 27 sierpnia 2021 roku.

Obraz wyreżyserował Tobias Hole Aasgaarden.

Einar Solberg poinformował, że "Aphelion" to album w dużej mierze spontaniczny i eksperymentalny, a pomysł jego realizacji zrodził się w wyniku pandemii. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Ghost Ward Studios", "Ocean Sound Recordings" i "Cederberg Studios". Miksami zajął się Adam Noble, za mastering odpowiada Robin Schmidt. Okładkę przygotowała Elena Sigida.

Lista utworów:

1. Running Low
2. Out of Here
3. Silhouette
4. All the Moments
5. Have You Ever?
6. The Silent Revelation
7. The Shadow Side
8. On Hold
9. Castaway Angels
10. Nighttime Disguise

Ostatni album studyjny Leprous, pt. "Pitfalls", ujrzał światło dzienne 25 października 2019 roku za sprawą InsideOut Music. Materiał zarejestrowany został tam, gdzie dwa poprzednie albumy - w "Ghost Ward Studios" w Szwecji, pod okiem Davida Castillo. Na potrzeby wydawnictwa zespół przygotował dziesięć autorskich kompozycji oraz cover "Angel" Massive Attack. Za miksy odpowiada Adam Noble.

Zespół powstał w 2001 roku w norweskim Notodden. Od momentu powstania grupy jej trzon stanowią wokalista i klawiszowiec Einar Solberg oraz gitarzysta Tor Oddmund Suhrke.

Tagi: Leprous
Komentarze
Dodaj komentarz »