zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

Mentor i Faul Techniczny zagrają w Katowicach

12.08.2021 19:57  autor: Verghityax, źródło: HappyDying Productions

Formacje Mentor i Faul Techniczny zapowiedziały wspólny koncert w Katowicach. Odbędzie się on 19 września 2021 roku w klubie "Katofonia".

We wrześniu 2020 roku Mentor poinformował o zakończeniu sesji nagraniowej do swojego trzeciego longplaya studyjnego. Materiał, składający się z dziewięciu kompozycji, zarejestrowany został w "Tall Pine Records", pod okiem Haldora Grunberga.

Dyskografię Mentora zamyka "Cults, Crypts and Corpses", drugi longplay studyjny w dorobku kapeli. Ukazał się on 16 listopada 2018 roku, pod banderą Pagan Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Monochrom Studio". Produkcją zajął się Haldor Grunberg, pełniący również rolę basisty zespołu. Za okładkę odpowiada Branca Studio, z którym zespół współpracował już przy poprzednim wydawnictwie.

Faul Techniczny to śląsko-zagłębiowski kwartet, grający mieszankę punka, hardcore'u i thrash metalu. W październiku 2017 roku światło dzienne ujrzał debiut zespołu, pt. "Wracamy do gry". Rok później kapela wydała drugi longplay, zatytułowany "Nie jesteś jednym z nas". Obecnie muzycy promują EP-kę "Stagnacja", która ukazała się 12 listopada 2020 roku. Składający się z pięciu kompozycji materiał zrealizowany został w "Sore Sounds".

Komentarze
Dodaj komentarz »