zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

Unto Others wróci z albumem "Strength"

13.08.2021 09:22  autor: Verghityax, źródło: profil Unto Others na Facebooku

Amerykańska formacja Unto Others, funkcjonująca wcześniej pod nazwą Idle Hands, zapowiedziała premierę swojego drugiego longplaya studyjnego, pt. "Strength". Album ukaże się 24 września 2021 roku, pod egidą Roadrunner Records. Jednocześnie zespół wypuścił drugi singiel, zatytułowany "Downtown".

Na "Strength" znajdzie się dwanaście kompozycji, które powstały w "Redwood Studio" - sesja rozpoczęła się w czerwcu 2020 roku i dobiegła końca w kwietniu 2021 roku. Produkcją i miksami zajął się Arthur Rizk. Okładkę przygotował Adam Burke.

Lista utworów:

1. Heroin
2. Downtown
3. When Will Gods Work Be Done
4. No Children Laughing Now
5. Destiny
6. Little Bird
7. Why
8. Just a Matter of Time
9. Hell Is for Children
10. Summer Lightning
11. Instinct
12. Strength

W październiku 2020 roku muzycy, dotychczas funkcjonujący pod nazwą Idle Hands, zmuszeni zostali do zmiany nazwy. Zespół otrzymał wezwanie do zaprzestania korzystania z marki Idle Hands - okazało się, że w roku 2014 inny podmiot prawny zarejestrował ją jako znak towarowy. Od tego momentu grupa prowadzi działalność jako Unto Others. W wydanym oświadczeniu zespół zapewnił, że na żywo nadal wykonywać będzie materiał ze swoich poprzednich wydawnictw.

Idle Hands, łączący gotycki rock z heavy metalem, powstał w 2017 roku w Portland w stanie Oregon. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka, zatytułowana "Don't Waste Your Time". 10 maja 2019 roku Amerykanie wydali swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Mana".

Przypominamy, że formacje Behemoth, Arch Enemy, Carcass i Unto Others ogłosiły trasę koncertową, pod szyldem "The European Siege 2021". Jedyny przystanek w Polsce zaplanowano na 17 października 2021 roku. Występ odbędzie się w "Międzynarodowym Centrum Kongresowym" w Katowicach.

17.10 - Katowice, "Międzynarodowe Centrum Kongresowe"
Bilety: 169 zł (przedsprzedaż) i 190 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »