zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 25 października 2021

Polskie wydanie biografii Paradise Lost w sprzedaży

5.09.2021 13:14  autor: Verghityax, źródło: Wydawnictwo In Rock

Wydawnictwo In Rock wypuściło polską edycję "No Celebration", oficjalnej biografii Paradise Lost autorstwa Davida Gehlke. Rodzime wydanie nosi tytuł "Bez celebracji" i trafi do punktów stacjonarnych 8 września 2021 roku. W księgarni internetowej Vesper wolumin nabyć można od 25 sierpnia.

"Bez celebracji" liczy sobie 492 strony i dostępne jest wyłącznie w twardej oprawie.

16 lipca 2021 roku Paradise Lost wydał koncertowy album "At the Mill". Na płycie znalazł się zapis koncertu, jaki odbył się 5 listopada 2020 roku w klubie "The Mill" w Bradford. Występ można było wówczas obejrzeć w sieci, za opłatą. Materiał zmiksował Les Smith, masteringiem zajął się Jaime Gomez Arellano.

Dyskografię studyjną Paradise Lost zamyka album "Obsidian", wydany 15 maja 2020 roku nakładem Nuclear Blast Records. Na krążku znalazło się dziewięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w "Orgone Studios". Do roli producenta ponownie zaangażowany został Jaime Gomez Arellano. Sesja rozpoczęła się pod koniec października 2019 roku.

Paradise Lost powstał w 1988 roku w Halifax. Zespół uważany jest, obok Anathemy i My Dying Bride, za jednego z pionierów brzmienia łączącego w sobie doom i death metal. Od początku działalności trzon formacji stanowią Nick Holmes na wokalu, Greg Mackintosh i Aaron Aedy na gitarach oraz Stephen Edmondson na basie.

Przypominamy, że Paradise Lost zapowiedział plenerowy występ w Polsce. Odbędzie się on 16 września 2021 roku na terenie krakowskiego "Hype Parku". W charakterze gościa specjalnego zaprezentuje się rodzima formacja Tides From Nebula.

16.09 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: od 129 zł do 150 zł (miejsca stojące) i od 149 zł do 170 zł (miejsca siedzące)

Komentarze
Dodaj komentarz »