zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 17 maja 2022

Fleshworld, Dola i 4dots na jedenastym "Post Mortem"

1.10.2021 20:28  autor: Verghityax, źródło: profil Post Mortem Fest na Facebooku

Organizator "Post Mortem" ogłosił skład jedenastej edycji wydarzenia. 31 października 2021 roku w klubie "NRD" w Toruniu zagrają Fleshworld, Dola, 4dots, Trup i Misguided.

Fleshworld ogrywa obecnie "The Essence Has Changed, but the Details Remain", swój drugi longplay studyjny. Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 11 października 2019 roku pod egidą This Charming Man-Records. Składający się z siedmiu kompozycji materiał muzycy nagrali w "Monochrom Studio". Do produkcji zaangażowany został Haldor Grunberg z "Satanic Audio", za miksy i mastering odpowiada Sylvain Biguet. Na okładce znalazło się zdjęcie autorstwa Denisse Ariany Perez.

Zespół Dola promować będzie swój drugi longplay studyjny, pt. "Czasy". Premiera wydawnictwa miała miejsce 5 lipca 2021 roku nakładem należącej do kapeli wytwórni Widno Records. Materiał zarejestrowany został w "Monochrom Studio" pod okiem Piotra Wilmanowicza. Za miksy i mastering odpowiada Marek Przybyszewski. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Konstanty Mierzejewski z zespołu Diuna oraz Karolina Ćwiękała.

4dots nadal ogrywa swój drugi longplay studyjny, pt. "XIXIX". Materiał zarejestrowany został w lutym 2019 roku w "Raven Studio" w Skrzyszowie. Okładkę przygotował Kuba Sokólski. Premiera krążka odbyła się 20 grudnia 2019 roku.

Stołeczny zespół Trup opublikował w maju 2021 roku utwór "Matka" - jest to pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki o tym samym tytule. Wydawnictwo trafi do sprzedaży pod egidą Godz Ov War Productions. Materiał zarejestrowany został w sierpniu 2020 roku. Na zawartość EP-ki złoży się siedem kompozycji.

Misguided zadebiutował 12 sierpnia 2021 roku EP-ką, zatytułowaną po prostu "Misguided". Materiał ukazał się nakładem Arcadian Industry. Na płycie znalazło się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w "Studio Riot". Miksami i masteringiem zajął się Maras z grupy Dola.

31.10 - Toruń, "NRD"
Bilety: 35 zł (I pula), 40 zł (II pula) i 45 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »