zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

Supergrupa The Three Tremors wyda drugi album

14.10.2021 17:14  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil The Three Tremors na Facebooku

Heavymetalowy The Three Tremors, którego wokaliści znani są m.in. z Judas Priest i Jag Panzer, przygotował swój drugi album. "Guardians of the Void" wydany zostanie 5 listopada 2021 roku na płytach kompaktowych i winylowych przez Steel Cartel. Opublikowano klip z tekstem do "Bone Breaker".

Grupa The Three Tremors powstała w 2018 roku. Jej wokalistami są Tim "Ripper" Owens znany m.in. Judas Priest i Iced Earth, Harry "The Tyrant" Conklin z Jag Panzer i Sean "The Hell Destroyer" Peck z Cage. Obowiązki instrumentalistów formacji pełnią pozostali członkowie Cage: gitarzyści David "Conan" Garcia i Casey "The Sentinel" Trask, basista Alex Pickard i perkusista Sean Elg. Grupa zadebiutowała albumem zatytułowanym po prostu "The Three Tremors", wydanym 18 stycznia 2019 roku. Ponadto, 15 listopada, ukazał się "The Solo Versions" złożony z trzech alternatywnych wersji długograja, każdą zaśpiewaną w całości przez jednego z wokalistów.

Sesja nagraniowa albumu "Guardians of the Void" trwała przez większość 2020 roku. W kwietniu 2021 roku ukończono mastering. Album ukaże się w wersjach z różnymi okładkami - autorem wszystkich jest Marc Sasso.

Lista utworów:

1. Bone Breaker
2. Guardians of the Void
3. Kryptonian Steel
4. Crucifier
5. I Can't Be Stopped
6. Frailty
7. Operation: Neptune Spear
8. Chained to the Oar
9. Catastrophe
10. Wickedness and Sin
11. Fall of Rome
12. War of Nations

Komentarze
Dodaj komentarz »