zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 4 grudnia 2021

Flotsam and Jetsam wycofał się z trasy z Accept

17.10.2021 13:03  autor: Verghityax, źródło: profil Flotsam and Jetsam na Facebooku

Zespół Flotsam and Jetsam poinformował, że wycofał się z planowanej trasy koncertowej po Europie u boku Accept i Phil Campbell and the Bastard Sons. W Polsce ogłoszono jeden występ - odbędzie się on 2 lutego 2022 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie.

Flotsam And Jetsam, Katowice 14.02.2014, fot. Verghityax
Flotsam And Jetsam, Katowice 14.02.2014, fot. Verghityax

W oświadczeniu Flotsam and Jetsam czytamy: "Z powodów pozostających poza naszą kontrolą, zmuszeni jesteśmy wycofać się z trasy promującej album 'Too Mean to Die' Accept.

Wiele czynników zaważyło na tej decyzji. Naszym przyjaciołom z Accept i Phil Campbell and the Bastard Sons życzymy sukcesów w trasie i mamy nadzieję spotkać się z naszymi europejskimi fanami najszybciej, jak to będzie możliwe".

"Too Mean to Die" to szesnasty longplay studyjny w dorobku Accept. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 29 stycznia 2021 roku za sprawą Nuclear Blast. Materiał zarejestrowany został w Nashville. Produkcją zajął się Andy Sneap. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Accept wydał w kwietniu 2019 roku singiel "Life's a Bitch". Na drugiej stronie winylowego nośnika znalazło się koncertowe wykonanie "Restless and Wild".

Na krótko przed wypuszczeniem "Life's a Bitch" muzycy Accept poinformowali, że nowym basistą zespołu został Martin Motnik z Code of Perfection. Zastąpił on na tym stanowisku Petera Baltesa, który rozstał się z grupą w listopadzie 2018 roku.

Phil Campbell and the Bastard Sons - zespół Phila Campbella z Motorhead - nadal promuje swój ostatni album studyjny, pt. "We're the Bastards". Premiera płyty miała miejsce 13 listopada 2020 roku pod banderą Nuclear Blast. W czerwcu 2021 roku muzycy poinformowali, że rozstali się z wokalistą Neilem Starrem.

Na "We're the Bastards" znalazło się trzynaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Stomp Box Recording Studios". Miksy i mastering wykonał Soren Andersen w "Medley Studio".

Phil Campbell and the Bastard Sons powstał w 2013 roku. W skład grupy, oprócz Phila Campbella, weszli trzej jego synowie: Todd, Dane i Tyler, a także wokalista Neil Starr. Początkowo zespół grał przede wszystkim covery Motorhead oraz ulubione klasyki Phila Campbella, w tym utwory z repertuaru Black Sabbath, Led Zeppelin, Teda Nugenta i Davida Bowie.

2.02.2022 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Start: 20:00
Bilety: 150 zł (przedsprzedaż) i 170 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »