zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 9 grudnia 2022

Thy Worshiper wróci z albumem "Bajki o Staruchu"

28.10.2021 16:45  autor: Verghityax, źródło: Pagan Records

Muzycy Thy Worshiper zapowiedzieli premierę swojego piątego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Bajki o Staruchu". Wydawnictwo ukaże się 17 listopada 2021 roku za sprawą Pagan Records. Jednocześnie zespół wypuścił pierwszy singiel, pt. "Baba Jaga".

"Bajki o Staruchu" to pierwsze dokonanie grupy z Moniką Lubas na wokalu i Marcinem Pazerą z Jaruna na perkusji. Większość partii instrumentalnych i wokalnych muzycy zarejestrowali w swoich domowych studiach. Produkcją zajął się Michał Stopa, za miksy i mastering odpowiada Michał Grabowski.

Na wydawnictwie, będącym albumem konceptualnym, znajdzie się osiem kompozycji, opartych na baśniach. Spina je postać tytułowego Starucha.

Lista utworów:

1. Straszno tu
2. Aniołkowi nie wierz
3. Cień
4. Sen
5. Gra w kości
6. O kwiatku na grobie
7. Baba Jaga
8. Mgła

Dyskografię Thy Worshiper zamyka album "Klechdy", kolejne po "Oziminie" i reedycji "Popiołu (Introibo ad Altare Dei)" wydawnictwo kapeli, które trafiło do sprzedaży w barwach Arachnophobia Records. "Klechdy" ukazały się 25 maja 2016 roku. Jest to ostatnie dokonanie formacji z wokalistką Anną Malarz. Jej miejsce w grupie zajęła Monika Lubas.

Komentarze
Dodaj komentarz »