zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 31 marca 2023

Madball przyjedzie do Polski w czerwcu

6.11.2021 13:26  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Nowojorski Madball zapowiedział europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju zaplanowano na 6 czerwca 2022 roku w klubie "Akademia" we Wrocławiu.

Madball nadal ogrywa swój dziewiąty longplay studyjny, zatytułowany "For the Cause". Ukazał się on 15 czerwca 2018 roku pod egidą Nuclear Blast. Materiał został wyprodukowany z pomocą Tima Armstronga z Rancid, który gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów. Z uwagi na to, że Brian Daniels rozstał się z Madball w październiku 2017 roku, ścieżki gitarowe na następcę "Hardcore Lives" zarejestrował Matt Henderson, dawny gitarzysta grupy. Miksami i masteringiem zajął się Tue Madsen. W charakterze gościa w sesji nagraniowej udział wziął raper Ice-T z Body Count.

Madball to amerykańska grupa założona w 1988 roku, wykonująca muzykę z pogranicza hardcore'u i metalu. W pierwszym składzie grupy grali między innymi Roger Miret i Vinnie Stigma z Agnostic Front. Debiutanckim wydawnictwem formacji była EP-ka, zatytułowana "Ball of Destruction".

6.06.2022 - Wrocław, "Akademia"
Start: 20:00
Bilety: 90 zł

Tagi: Madball
Komentarze
Dodaj komentarz »