zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 7 grudnia 2021

Death Has Spoken wrócił z "Call of the Abyss"

22.11.2021 20:50  autor: Verghityax, źródło: profil Death Has Spoken na Facebooku

Zespół Death Has Spoken powrócił ze swoim drugim longplayem studyjnym, zatytułowanym "Call of the Abyss" - cała zawartość albumu udostępniona została na platformach YouTube, Spotify i Bandcamp. Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 1 listopada 2021 roku za sprawą Ossuary Records.

Na "Call of the Abyss" znalazło się siedem kompozycji, które zespół zarejestrował w "HiGain Studio". Nad produkcją czuwali Janusz Grabowski oraz Marcin Grygoruk, gitarzysta kapeli. Za miksy i mastering odpowiada Janusz Grabowski.

Lista utworów:

1. Call of the Abyss
2. Lurking Fear
3. Woe
4. Wilderness
5. Crawling to the Tomb
6. In Vain
7. Under the Flame

Death Has Spoken powstał w 2017 roku. W jego skład weszli muzycy z Białegostoku i Warszawy. Składający się z sześciu utworów, materiał na debiutancki "Fade" zarejestrowany został w "Spectral Sound Studio" w składzie: Maciej Chodynicki na basie, Karol Pogorzelski na wokalu i gitarze oraz Tomasz Szczubełek na drugiej gitarze. Z uwagi na brak stałego perkusisty, partie bębnów nagrał gościnnie Marcin Mentel. Premiera "Fade" miała miejsce 1 sierpnia 2017 roku. Obecnie stanowisko perkusisty piastuje Mikołaj Kupczyński.

Komentarze
Dodaj komentarz »