zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Hypocrisy prezentuje wideo do tytułowego "Worship"

30.11.2021 13:22  autor: Verghityax, źródło: profil Hypocrisy na Facebooku

Hypocrisy udostępnił animowany teledysk do "Worship", tytułowego utworu z ostatniego albumu studyjnego. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 26 listopada 2021 roku za sprawą Nuclear Blast.

Obraz zrealizował Costin Chioreanu.

"Worship" to pierwsze dokonanie Hypocrisy z autorskim materiałem od czasu longplaya "End of Disclosure" z 2013 roku. Na potrzeby płyty zespół przygotował jedenaście kompozycji, które powstały w "Abyss Studio". Masteringiem zajął się Svante Forsback, autorem okładki jest Blake Armstrong.

Lista utworów:

1. Worship
2. Chemical Whore
3. Greedy Bastards
4. Dead World
5. We're the Walking Dead
6. Brotherhood of the Serpent
7. Children of the Gray
8. Another Day
9. They Will Arrive
10. Bug in the Net
11. Gods of the Underground

Zanim stał się pełnoprawnym zespołem w 1991 roku, Hypocrisy funkcjonował pod nazwą Seditious jako solowy projekt Petera Tagtgrena. Pierwotny skład uzupełnił Masse Broberg na wokalu i we dwójkę muzycy zarejestrowali debiutanckie demo, pt. "Rest in Pain". Jeszcze w 1992 roku do Hypocrisy dołączyli Mikael Hedlund na basie, Lars Szoke na perkusji i Jonas Osterberg na drugiej gitarze. Pod egidą Nuclear Blast, 5 października 1992 roku, światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny grupy, pt. "Penetralia". Tuż po sesji nagraniowej z kapelą rozstał się Jonas Osterberg. Z Massem Brobergiem formacja zrealizowała jeszcze EP-kę "Pleasure of Molestation" i longplay "Osculum Obscenum". W 1993 roku obowiązki wokalisty przejął Peter Tagtgren.

Tagi: Hypocrisy
Komentarze
Dodaj komentarz »