zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Trasa Aborted i The Acacia Strain odwołana

2.12.2021 13:14  autor: Verghityax, źródło: profil Aborted na Facebooku

Trasa "Hell Over Europe 4", w której wziąć miały udział zespoły Aborted, The Acacia Strain, Fleddy Melculy, Benighted i Hideous Divinity, została odwołana z powodu regularnych zmian przepisów bezpieczeństwa w poszczególnych krajach. W Polsce formacje planowały zagrać 26 marca 2022 roku, w klubie "Proxima" w Warszawie.

Aborted promuje obecnie album "Maniacult", który ukazał się 10 września 2021 roku, pod egidą Century Media Records. Na płycie znalazło się jedenaście kompozycji. Okładkę przygotował Par Olofsson.

Poprzedni longplay Aborted, pt. "TerrorVision", trafił do sprzedaży 21 września 2018 roku, za sprawą Century Media Records. Na płycie znalazło się jedenaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Kohlekeller Studios" pod okiem Kristiana Kohlmannslehnera. Okładkę przygotował Par Olofsson.

Już po premierze "TerrorVision" z Aborted rozstał się gitarzysta Mendel bij de Leij.

Metalcore'owy The Acacia Strain nadal ogrywa swój dziesiąty longplay studyjny, pt. "Slow Decay". Materiał ujrzał światło dzienne 24 lipca 2020 roku, dzięki Rise Records. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Aaron Heard z Jesus Piece, Jessica Nyx z Mortality Rate, Zach Hatfield z Left Behind i Courtney LaPlante z Unicron.

Komentarze
Dodaj komentarz »