zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 25 września 2022

Koncertowa premiera "Wpiekłowstąpienia" Sothorisa

17.12.2021 13:42  autor: Verghityax, źródło: profil Sothorisa na Facebooku

Sothoris zapowiedział koncertową premierę swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Wpiekłowstąpienie". Wydarzenie odbędzie się 8 stycznia 2022 roku w klubie "Pod Minogą" w Poznaniu. Na scenie zaprezentują się również formacje Jarun i Odium Humani Generis.

Na "Wpiekłowstąpieniu" znajdzie się osiem kompozycji, które muzycy Sothoris zarejestrowali w "Tetra Wave Studio". Miksami i masteringiem zajął się Krzysztof Kostencki. Okładkę przygotował Bartosz Muszyński. Longplay ukaże się 6 stycznia 2022 roku, pod egidą More Hate Productions.

Lista utworów:

1. Proroctwo
2. Potępieniec
3. Człowiek z marmuru
4. Przykazanie śmierci
5. Opus Dei
6. W cieniu Golgoty
7. Wpiekłowstąpienie
8. Requiem dla hien

Sothoris rozpoczął działalność w 2016 roku. Grupę tworzą Raven na wokalu, Sharghall i Hex na gitarze, Lord Ghash na basie i Hrist na perkusji. Debiutancki album kwintetu, zatytułowany "Raj potępiony", miał swoją premierę 29 września 2018 roku.

Jarun przyjedzie z materiałem ze swojego czwartego albumu studyjnego, zatytułowanego "Rok spokojnego słońca". Premiera płyty odbyła się 21 maja 2021 roku, pod egidą Godz Ov War Productions. Szatę graficzną wykonał Damian Szpiłyk.

Poprzedni album Jaruna, pt. "Sporysz", zarejestrowany został w maju 2017 roku. "Sporysz" to pierwsze dokonanie formacji z wokalistą Mateuszem Kujawą z grupy Strzyga. Dołączył on do Jaruna w 2017 roku, zajmując miejsce po Mephie. Płyta ukazała się 22 grudnia 2017 roku za sprawą Arachnophobia Records.

Blackmetalowy Odium Humani Generis ogrywa obecnie swój pierwszy album studyjny, pt. "Przeddzień". Jego premiera miała miejsce 10 października 2020 roku za sprawą Cult of Parthenope. Na longplayu znalazło się dziesięć autorskich kompozycji, które zespół nagrał w "Control Room Studio". Odgłosy miasta zarejestrowano na stacji kolejowej Łódź Kaliska. Miksy i mastering wykonał Piotr Łuczyszyn.

8.01.2022 - Poznań, "Pod Minogą"
Start: 18:00
Bilety: 35 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »