zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 maja 2022

Druga pula karnetów na "Bangarang 3"

14.01.2022 14:40  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Stowarzyszenia Dżentelmeni Metalu na Facebooku

Po szybkim wyprzedaniu limitowanej pierwszej puli karnetów na "Bangarang 3 Festival", organizatorzy udostępnili drugą. Kolejnymi wykonawcami, których udział w wydarzeniu ogłoszono, są Rewizja, Bracia Figo Fagot i Gorgonzolla. Wcześniej zapowiedziano występy formacji Hunter, Zenek Kupatasa, The Analogs i Chałtcore. Trzecia edycja festiwalu odbędzie się 1 i 2 lipca 2022 roku we wsi Chwałkowo, koło Krobi, w województwie wielkopolskim.

Punkrockowa Rewizja z Lubina od 2006 roku wydała cztery albumy. Wszystkie ukazały się nakładem Jimmy Jazz Records. Najnowszy, zatytułowany "W Huya walenie!", miał premierę 26 listopada 2021 roku.

Bartosz Walaszek i Piotr Połać utworzyli duet Bracia Figo Fagot w 2010 roku na potrzeby serialu komediowego "Kaliber 200 volt". Zespół wykonuje pastisze disco polo. Jego najnowszy, szósty album, zatytułowany "Miliony internautów mogą się mylić", wydany został 4 grudnia 2020 roku przez S.P. Records.

Warszawska Gorgonzolla istnieje od 2013 roku. W dorobku ma dwa albumy studyjne: "Eksploatowani" i "Konsumpcja". W przygotowaniu jest trzeci, promowany udostępnionym w sierpniu 2021 roku singlem "Potwór z szafy". Kapela działa jako sekstet z dwojgiem wokalistów.

"Bangarang 3" odbędzie się we wsi Chwałkowo, w pobliżu stacji kolejowej Włostowo, w powiecie gostyńskim, w województwie wielkopolskim.

1-2.07 - Chwałkowo
Bilety: 100 zł (2-dniowy, II pula)

Komentarze
Dodaj komentarz »