zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 maja 2022

Wideo z tekstem do "On Wings of Carnage" Corpsegrindera

28.01.2022 13:23  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Corpsegrinder - wokalista Cannibal Corpse - opublikował wideo z tekstem do "On Wings of Carnage", drugiego singla ze swojego pierwszego albumu solowego. Wydawnictwo, zatytułowane po prostu "Corpsegrinder", ukaże się on 25 lutego 2022 roku, pod banderą Perseverance Music Group.

Ślady gitary i basu na "Corpsegrinder" nagrał Charlie Bellmore, za ścieżki perkusji odpowiada Nick Bellmore. Swoje partie wokalne George Fisher zarejestrował w "Mana Recording" u Erika Rutana. Ten ostatni gościnnie wziął udział w sesji nagraniowej.

Corpsegrinder dołączył do Cannibal Corpse w 1995 roku, zastępując Chrisa Barnesa. Od tego czasu zarejestrował z zespołem jedenaście longplayów studyjnych. Ostatni z nich, "Violence Unimagined", trafił do sprzedaży 16 kwietnia 2021 roku, za sprawą Metal Blade Records. Materiał zarejestrowany został w "Mana Recording Studios" na Florydzie. Produkcją zajął się Erik Rutan, który wcześniej współpracował z zespołem przy "Kill", "Evisceration Plague", "Torture" i "Red Before Black". Okładkę wykonał Vince Locke, pracujący z formacją od 1990 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »