zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 16 maja 2022

Czeskie Inferno na dwóch koncertach w Polsce

28.01.2022 16:29  autor: Verghityax, źródło: profil FOAD Concept na Facebooku

Blackmetalowa grupa Inferno zapowiedziała dwa koncerty w Polsce. Odbędą się one 26 lutego 2022 roku w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej oraz 27 lutego w krakowskim "Zaścianku". Na scenie zaprezentują się również rodzime formacje: Arkona, Cień i Hellspawn.

Czesi z blackmetalowego Inferno promować będą album, zatytułowany "Paradeigma (Phosphenes of Aphotic Eternity)". Ukazał się on 7 maja 2021 roku, pod banderą Debemur Morti Productions. Jest to ósmy longplay studyjny w dorobku zespołu. Składający się z sześciu kompozycji materiał powstał w "KSV Studios". Miksami i masteringiem zajął się Stephen Lockhart.

Arkona promować będzie swój siódmy longplay studyjny, pt. "Age of Capricorn". Album trafił do sprzedaży 13 grudnia 2019 roku za sprawą Debemur Morti Productions. Składający się z sześciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Impressive-Art Studio".

Cień ogrywa obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Redemption". Premiera płyty odbyła się 21 listopada 2021 roku, za sprawą Godz Ov War Productions. Materiał na "Redemption", składający się z sześciu kompozycji, zarejestrowany został w "Impressive-Art Studio", w okresie od czerwca do sierpnia 2020 roku. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Przemek Nowak.

"Redemption" to pierwsze dokonanie grupy z Ashganem, dawnym wokalistą Blaze of Perdition. W 2020 roku zastąpił on za mikrofonem C., który udzielał się w Cieniu od 2010 roku.

Wieluński Hellspawn wydał 28 lutego 2021 roku studyjną EP-kę, zatytułowaną "In Agelessness". Znalazło się na niej sześć kompozycji. Materiał trafił do sprzedaży dzięki Old Temple.

26.02 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Bilety: 60 zł

27.02 - Kraków, "Zaścianek"
Bilety: 60 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »