zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 31 marca 2023

Kolejne zespoły na "Bangarang 3 Festival"

21.04.2022 08:55  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Stowarzyszenia Dżentelmeni Metalu na Facebooku

Organizatorzy "Bangarang 3 Festival" ogłosili kolejnych wykonawców mających wziąć udział w imprezie. Na scenie zaprezentują się: Inscydent, Bottlekopf, Koniec Listopada, Cztery Mile Lasu, Tassack i Niesamowita Sprawa. Wcześniej zapowiedziano występy formacji Rewizja, Bracia Figo Fagot, Gorgonzolla, Hunter, Zenek Kupatasa, The Analogs i Chałtcore. Trzecia edycja festiwalu odbędzie się 1 i 2 lipca 2022 roku we wsi Chwałkowo, koło Krobi, w województwie wielkopolskim.

Niesamowita Sprawa powstała jako uliczny duet wykonujący autorskie piosenki. Obecnie zespół jest kwintetem, w którego instrumentarium znajdują się m.in. kontrabas i skrzypce. Grupa w dorobku ma minialbum "Fararaj..." z 2018 roku.

Thrashmetalowo-crossoverowy Tassack z Budzynia zadebiutował w 2017 roku demówką "Do You Buy My Tassack?!". Obecnie przygotowuje swój trzeci album studyjny. W marcu 2022 roku grupa zaprezentowała singiel "Atak Skorpiona".

Cztery Mile Lasu to zespół z Krobi działający wcześniej jako C 360. W 2015 roku formacja zmieniła nazwę na obecną i zadebiutowała minialbumem "Na rozdrożu". Drugi, zatytułowany "Serce zimy", folkmetalowa grupa wydała w kwietniu 2022 roku.

Koniec Listopada to punkrockowy zespół z Białej Podlaskiej. Od czasu dema z 2017 roku wydał trzy albumy, z których najnowszy, zatytułowany "Neocoaching", ukazał się 1 marca 2021 roku. W pierwszym kwartale 2022 roku doszło do zmian w składzie: basistę Krystiana zastąpił Maciek, a gitarzystę Wojtka - Grzegorz.

Katowicką grupę Bottlekopf założył w 2010 roku gitarzysta i wokalista Marek "Chłosta" Szefer. Obecnie towarzyszą mu perkusista Marcin "Martino" Glanda i basista Radosław Surówka. Deathmetalowy zespół zadebiutował w 2014 roku albumem "Absolutely Nothing". Drugi długograj Bottlekopf, zatytułowany "The Jokes Are Over", Wydawnictwo Muzyczne "Psycho" opublikowało 22 lutego 2022 roku.

Hardrockowy Inscydent z Rawicza po ponad sześciu latach działalności, w styczniu 2021 roku wydał swój debiutancki album. Materiał zatytułowany "2020" grupa nagrała w składzie: basista Mateusz "Ryhu" Lorenc, gitarzysta Wojciech "Kret" Furmaniak, gitarzysta i klawiszowiec Albert "AbA" Łoza, perkusista Jacek "Kaczka" Kaczmarek i wokalista Roman Stańko.

"Bangarang 3 Festival" odbędzie się we wsi Chwałkowo, w pobliżu stacji kolejowej Włostowo, w powiecie gostyńskim, w województwie wielkopolskim. W ceny biletów wliczone są miejsca na parkingu i na polu namiotowym. Organizatorzy nie ujawnili jeszcze podziału występów na dni.

1-2.07 - Chwałkowo
Bilety: 120 zł (2-dniowy, III pula), 140 zł (2-dniowy, w dniach festiwalu), 70 zł (1-dniowy, I pula) i 80 zł (1-dniowy, w dniach festiwalu)

Komentarze
Dodaj komentarz »