zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 21 lipca 2024

Kampfar wypuścił "Fandens Trall"

6.05.2022 09:38  autor: Verghityax, źródło: profil Kampfar na Facebooku

Kampfar wypuścił "Fandens Trall", kolejny singiel z nadchodzącego longplaya studyjnego. Ukaże się on jeszcze w 2022 roku, pod egidą Indie Recordings.

31 marca 2022 roku Kampfar wydał EP-kę "Urkraft". Na wydawnictwie, prócz kompozycji tytułowej, znalazł się utwór "Lausdans under stjernene".

Ostatni longplay Kampfar, pt. "Ofidians Manifest", ujrzał światło dzienne 3 maja 2019 roku, pod egidą Indie Recordings. Ole Hartvigsen, gitarzysta grupy, rozpoczął pracę nad następcą "Profan" wiosną 2018 roku. Proces twórczy zbiegł się w czasie ze śmiercią jego ojca. Do pisania utworów muzycy powrócili pod koniec 2018 roku, by po dwóch miesiącach zarejestrować kompozycje w studiach w Bergen, Oslo i Parlby. Do udziału w sesji nagraniowej zaproszone zostały Agnete Kjolsrud z zespołu Djerv oraz Marianne Maria Moen.

Kampfar powstał w 1994 roku. Od początku grupie przewodzi Dolk, który pierwotnie udzielał się na perkusji i wokalu. Kiedy Kampfar przestał być projektem wyłącznie studyjnym, Dolk zrzekł się roli bębniarza na rzecz Aska.

Tagi: Kampfar
Komentarze
Dodaj komentarz »