zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 maja 2022

Majowe koncerty Hate, Virgin Snatch i Thy Disease

8.05.2022 13:21  autor: Verghityax, źródło: Creative Music

Formacje Hate, Virgin Snatch i Thy Disease zapowiedziały kolejne koncerty, pod szyldem "Infernalis Resurgentis". Odbędą się one 13 maja 2022 roku w Skarżysku-Kamiennej, 14 maja w Sandomierzu i 15 maja w Rzeszowie.

Hate promować będzie swój dwunasty longplay studyjny, zatytułowany "Rugia". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 15 października 2021 roku za sprawą Metal Blade Records. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio", pod okiem braci Wiesławskich. Zajęli się oni również miksami i masteringiem. "Rugia" to pierwsze dokonanie Hate z Danielem Rutkowskim w roli perkusisty - zastąpił on na tym stanowisku Pavulona.

W lipcu 2018 roku Hate rozstał się z Napalm Records po niemal pięcioletniej współpracy i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią Metal Blade Records.

Virgin Snatch nadal ogrywa "Vote Is a Bullet", swój szósty longplay studyjny. Premiera płyty miała miejsce 16 listopada 2018 roku za sprawą Mystic Production. Składający się z dziewięciu utworów materiał zarejestrowany został w "ZED Studio", pod okiem Tomasza Zalewskiego, który zajął się również miksami i masteringiem.

W 2019 roku skład Virgin Snatch opuścił perkusista Jacek Nowak, przechodząc do grupy Kat & Roman Kostrzewski. Jego miejsce za bębnami zajął Daniel Rutkowski.

Krakowska formacja Thy Disease promuje "Transhumanism", swoje pierwsze dokonanie z wokalistą Marcinem Parandykiem, udzielającym się również w Killsorrow i Vane. Materiał zmiksował i zmasterował Tomasz "Zed" Zalewski. Okładkę przygotował Xaay. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 19 grudnia 2019 roku za sprawą należącej do zespołu Creative Music Records.

W 2021 roku na stanowisko wokalisty Thy Disease powrócił Syrus.

We Skarżysku-Kamiennej dodatkowo zagra Jarun, w Sandomierzu koncert otworzy Indignity, z kolei w Rzeszowie jako pierwsza zaprezentuje się Horda.

13.05 - Skarżysko-Kamienna, "Semafor" (+ Jarun)
Start: 19:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

14.05 - Sandomierz, "Port Kultury" (+ Indignity)
Start: 19:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

15.05 - Rzeszów, "Pod Palmą" (+ Horda)
Start: 18:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »