zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 maja 2024

Nunslaughter na jedynym koncercie w Polsce

18.05.2022 16:20  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Amerykanie z Nunslaughter powrócą do Polski po trzech latach - ich poprzedni występ w naszym kraju miał miejsce w czerwcu 2019 roku, w ramach "Black Silesia Festival". Zespół zagra 11 sierpnia 2022 roku w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie. Koncert otwierać będą rodzime załogi: Martyrdoom, Scumeater i Abominated.

Nunslaughter powstał w 1987 roku w Pittsburghu, od początku przewodzi mu basista i wokalista Don of the Dead. Jeszcze w tym samym roku zespół wypuścił na kasecie magnetofonowej swą debiutancką demówkę, zatytułowaną "Ritual of Darkness".

W ciągu trzech dekad działalności formacja wydała pięć longplayów studyjnych, czterdzieści cztery koncertowe, pięćdziesiąt jeden EP-ek i siedemdziesiąt jeden splitów.

Nunslaughter promuje obecnie swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Red Is the Color of Ripping Death". Na zawartość albumu składa się czternaście kompozycji. Za ich produkcję, miksy i mastering odpowiada Noah Buchanan. Premiera płyty miała miejsce 27 sierpnia 2021 roku, pod egidą Hells Headbangers Records.

Stołeczna grupa Martyrdoom nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Grievous Psychosis". Składający się z ośmiu kompozycji materiał ukazał się 24 kwietnia 2017 roku za sprawą Memento Mori.

Scumeater to grindcore'owa formacja z Poznania. 17 lipca 2021 roku kwartet wydał swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Sonic Slaughter". Na jego zawartość składa się trzynaście kompozycji, w tym cover "Ruptured in Purulence" Carcass.

Deathmetalowy Abominated ogrywa obecnie swoją debiutancką demówkę, zatytułowaną "Decomposed". Materiał ukazał się w formie cyfrowej, na CD, kasecie magnetofonowej i 7-calowym winylu. Na "Decomposed" znalazły się cztery kompozycje.

Abominated pochodzi z Warszawy. W skład zespołu wchodzą Greg z Martyrdoom na wokalu, Marc na gitarze, ZB na basie i John na perkusji.

Komentarze
Dodaj komentarz »