zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Europejska trasa Primusa odwołana

29.06.2022 09:25  autor: Verghityax, źródło: profil Primusa na Facebooku

Primus poinformował, że europejska trasa, którą miał zagrać w hołdzie Rush, została w całości odwołana z przyczyn logistycznych. W Polsce planowano jeden występ, miał się on odbyć 16 września 2022 roku w klubie "Stodoła" w Warszawie. Bilety można zwrócić w miejscu zakupu.

W ramach trasy Primus miał w całości wykonywać album "A Farewell to Kings" Rush. Na "A Farewell to Kings" muzycy Rush jeszcze bardziej rozwinęli progresywne elementy w swojej twórczości. Materiał zarejestrowany został w czerwcu 1977 roku w walijskim "Rockfield Studios". Singiel "Closer to the Heart" był pierwszą piosenką Rush, która osiągnęła sukces na brytyjskiej liście przebojów.

Dyskografię Primusa zamyka album studyjny, pt. "The Desaturating Seven". Płyta trafiła do sprzedaży 29 września 2017 roku za sprawą ATO Records. Jest to pierwszy autorski materiał kapeli od czasu "Tales from the Punchbowl" z 1995 roku zarejestrowany w składzie Les Claypool na wokalu i basie, Larry LaLonde na gitarze i Tim Alexander na perkusji.

Na "The Desaturating Seven" znalazło się siedem kompozycji. Materiał został zainspirowany książeczką dla dzieci "The Rainbow Goblins" Ula De Rico, którą Les Claypool zwykł czytać swoim pociechom na dobranoc. Opowiada ona o siedmiu goblinach, które okradły świat ze wszystkich kolorów.

Tagi: Primus
Komentarze
Dodaj komentarz »