zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 sierpnia 2022

"Summer Dying Loud 2022" bez Enslaved, dołącza Conan

1.07.2022 21:15  autor: Verghityax, źródło: profil "Summer Dying Loud" na Facebooku

Organizator "Summer Dying Loud" poinformował, że grupie Enslaved nie uda się wystąpić na tegorocznej edycji wydarzenia. Norwegowie zaprezentują się na festiwalu w 2023 roku. Jednocześnie organizator ogłosił, że do składu dołączył brytyjski Conan. "Summer Dying Loud 2022" odbędzie się w dniach od 8 do 10 września na terenie "Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji".

Conan zapowiedział premierę swojego piątego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Evidence of Immortality". Ukaże się on 19 sierpnia 2022 roku, pod egidą Napalm Records. Na płycie znajdzie się sześć kompozycji, które wyprodukował Chris Fielding, basista grupy. Masteringiem zajął się James Plotkin, okładkę przygotował Tony Roberts.

Conan powstał w 2006 roku w Liverpoolu z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Jona Davisa. Po kilku przetasowaniach personalnych Jon Davis zaangażował do współpracy basistę Johna McNulty'ego i perkusistę Paula O'Neilla. Jako trio muzycy zarejestrowali debiutancką EP-kę Conan, pt. "Horseback Battle Hammer".

Obecnie Conan tworzą Jon Davis, Chris Fielding i Johnny King.

Wcześniej swój udział na "Summer Dying Loud 2022" potwierdzili: Napalm Death, Asphyx, Master, Tiamat, Wolfbrigade, Night Demon, Tides From Nebula, Mord'A'Stigmata, Ragehammer, Witchmaster, Truchło Strzygi, Gruzja, Chainsword, Wij, Moonstone, Drip of Lies, Fleshworld, Jad, Krzta, Narbo Dacal, Skov, Only Sons i Deszcz.

Karnety na "Summer Dying Loud 2022" nabyć można za cenę 159 zł, bilety jednodniowe kosztować będą 89 zł. Koszt pola namiotowego to 20 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »