zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 1 października 2023

J. D. Overdrive zagra pożegnalny koncert w Katowicach

9.07.2022 20:56  autor: Verghityax, źródło: profil J. D. Overdrive na Facebooku

Zespół J. D. Overdrive zapowiedział swój pożegnalny koncert. Wydarzenie odbędzie się 30 października 2022 roku w katowickim klubie "Katofonia". W charakterze gościa specjalnego zaprezentuje się Death Denied.

J. D. Overdrive, Aleksandrów Łódzki 9.09.2017, fot. Verghityax
J. D. Overdrive, Aleksandrów Łódzki 9.09.2017, fot. Verghityax

Muzycy J. D. Overdrive poinformowali, że w ramach pożegnalnego koncertu zagrają przekrojowy repertuar, na który złożą się utwory ze wszystkich albumów formacji.

Dyskografię J. D. Overdrive zamyka piąty i ostatni longplay studyjny, pt. "Funeral Celebration". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 7 maja 2021 roku, za sprawą Metal Mind Productions. Materiał zarejestrowany został w "MaQ Records". Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

J. D. Overdrive powstał w 2007 roku w Katowicach, pierwotnie nosząc nazwę Jack Daniels Overdrive. Przez cały czas działalności trzon formacji stanowili gitarzysta Stempel i wokalista Suseł. Skład uzupełniają perkusista Jooras oraz basista Stanley.

Death Denied promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Through Waters, Through Flames". Ukazał się on 7 kwietnia 2022 roku, pod egidą Sarcophagus Records. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w lutym 2021 roku w stołecznym "Nebula Studio". Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

30.10 - Katowice, "Katofonia"
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »