zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 30 września 2022

"Asja" Heilung do odsłuchu

21.07.2022 21:13  autor: Verghityax, źródło: profil Heilung na Facebooku

Folkowa grupa Heilung udostępniła utwór "Asja". Jest to drugi singiel z trzeciego longplaya studyjnego formacji, zatytułowanego "Drif". Ukaże się on 19 sierpnia 2022 roku, pod banderą Season of Mist.

Na "Drif" znajdzie się dziewięć kompozycji, które formacja zarejestrowała w "Lava Studios Copenhagen". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Christopher Juul, współzałożyciel projektu.

Lista utworów:

1. Asja
2. Anoana
3. Tenet
4. Urbani
5. Keltentrauer
6. Nesso
7. Buslas Bann
8. Nikkal
9. Marduk

Heilung powołali do życia w 2014 roku Kai Uwe Faust, niemiecki tatuator specjalizujący się we wzorach staronordyckich, oraz Duńczyk Christopher Juul. Wkrótce skład uzupełniła pochodząca z Norwegii Maria Franz. Początkowo Heilung był projektem wyłącznie studyjnym. Debiutancki album grupy, pt. "Ofnir", ujrzał światło dzienne w 2015 roku.

W roku 2017 Heilung zagrał swoje dwa pierwsze koncerty: na holenderskim "Castlefest" i norweskim "Midgardsblot". Występy okazały się sensacją, zapewniając zespołowi kontrakt z Season of Mist. Wkrótce wytwórnia wypuściła wznowienie debiutanckiego "Ofnir" oraz koncertowego "Lifa".

Przypominamy, że Heilung zapowiedział europejską trasę koncertową, w której towarzyszyć mu będzie Lili Refrain. W Polsce zaplanowano jeden występ, odbędzie się on 2 listopada 2022 roku w "ICE Congress Center" w Krakowie.

2.11 - Kraków, "ICE Congress Center"
Start: 20:00
Bilety: 149 zł (miejsca siedzące - kategoria C), 199 zł (miejsca siedzące - kategoria D), 229 zł (miejsca siedzące - kategoria B) i 259 zł (miejsca siedzące - kategoria A)

Komentarze
Dodaj komentarz »