zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 18 sierpnia 2022

Wideo do tytułowego "Black and Gold" Thundermother

2.08.2022 10:19  autor: Verghityax, źródło: profil Thundermother na Facebooku

Hardrockowa grupa Thundermother udostępniła teledysk do "Black and Gold", tytułowego utworu ze swojego piątego longplaya studyjnego. Premiera wydawnictwa odbędzie się 19 sierpnia 2022 roku, pod egidą AFM Records.

Na "Black and Gold" znajdzie się dwanaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Bagpipe Studios" w Sztokholmie. Miksami i masteringiem zajął się Soren Andersen.

Lista utworów:

1. The Light in the Sky
2. Black and Gold
3. Raise Your Hands
4. Hot Mess
5. Wasted
6. Watch Out
7. I Don't Know You
8. Looks No Hooks
9. Loud and Free
10. Try with Love
11. Stratosphere
12. Borrowed Time

Thundermother założyła w 2009 roku gitarzystka Filippa Nassil. Wkrótce instrumentalistka przeniosła się do Sztokholmu, gdzie poznała włoską gitarzystkę Giorgię Carteri. Skład kapeli uzupełniły wokalistka Clare Cunningham, basistka Linda Strom i perkusistka Tilda Stenqvist. Debiutancki album formacji, zatytułowany "Rock 'N' Roll Disaster", ujrzał światło dzienne w 2014 roku. Rok później ukazał się drugi longplay kwintetu, pt. "Road Fever". W roku 2017 w Thundermother doszło do rozłamu - grupę opuścili wszyscy, oprócz gitarzystki i założycielki Filippy Nassil. Aby kontynuować działalność, zaprosiła ona do współpracy wokalistkę Guernicę Mancini, perkusistkę Emlee Johansson i basistkę Sarę Pettersson. W odświeżonym składzie zespół nagrał album "Thundermother". Obecnie rolę basistki pełni Mona Lindgren.

Komentarze
Dodaj komentarz »