zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Animowany teledysk do "Silver Tongue" Alter Bridge

4.08.2022 14:37  autor: Verghityax, źródło: profil Alter Bridge na Facebooku

Alter Bridge udostępnił animowany teledysk do "Silver Tongue", drugiego singla ze swojego siódmego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Pawns & Kings". Ujrzy on światło dzienne 14 października 2022 roku, pod egidą Napalm Records.


Za realizację obrazu odpowiada Ollie Jones.

Na "Pawns & Kings" znajdzie się dziesięć kompozycji, które muzycy zarejestrowali w kwietniu 2022 roku. Do roli producenta ponownie zaangażowany został Michael Baskette.

Lista utworów:

1. This Is War
2. Dead Among the Living
3. Silver Tongue
4. Sin After Sin
5. Stay
6. Holiday
7. Fable of the Silent Son
8. Season of Promise
9. Last Man Standing
10. Pawns & Kings

Alter Bridge powstał w 2004 roku, po rozpadzie Creed. Gitarzysta Mark Tremonti, basista Brian Marshall i perkusista Scott Phillips zaangażowali do współpracy Mylesa Kennedy'ego z The Mayfield Four. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzał pierwszy album zespołu, pt. "One Day Remains". Od czasu premiery płyta pokryła się złotem, a formacja wypuściła jeszcze pięć longplayów studyjnych, nagrywając i koncertując w niezmienionym składzie.

Przypominamy, że formacje Alter Bridge, Halestorm i Mammoth WVH wyruszą w europejską trasę koncertową, pod szyldem "Pawns and Kings Tour". W jej ramach zagrają również w Polsce. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 7 listopada 2022 roku w "Międzynarodowym Centrum Kongresowym" w Katowicach.

7.11 - Katowice, "Międzynarodowe Centrum Kongresowe"
Start: 19:30
Bilety: 250 zł (przedsprzedaż) i 270 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »