zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Teledysk do tytułowego "Gnosis" Russian Circles

11.08.2022 10:39  autor: Verghityax, źródło: profil Russian Circles na Facebooku

Instrumentalna grupa Russian Circles wypuściła teledysk do "Gnosis", tytułowego utworu ze swojego ósmego longplaya studyjnego. Płyta ujrzy światło dzienne 19 sierpnia 2022 roku, pod banderą Sargent House.

Obraz wyreżyserował Joe Kell.

Na "Gnosis" znajdzie się siedem kompozycji. Materiał zarejestrowany został w "God City Studio" i "Electrical Audio" w październiku 2021 roku. Produkcją zajął się Kurt Ballou.

Lista utworów:

1. Tupilak
2. Conduit
3. Gnosis
4. Vlastimil
5. Ó Braonain
6. Betrayal
7. Bloom

Dyskografię Russian Circles zamyka album "Blood Year". Premiera wydawnictwa miała miejsce 1 sierpnia 2019 roku nakładem Sargent House. Na płycie znalazło się siedem autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował pod okiem Kurta Ballou, odpowiadającego również za miksy. Okładkę przygotował Orion Landau.

Russian Circles powstał w 2004 roku w Chicago. W skład weszli gitarzysta Mike Sullivan, basista Colin DeKuiper i perkusista Dave Turncrantz. Jeszcze w tym samym roku trio zadebiutowało EP-ką, zatytułowaną po prostu "Russian Circles". Po premierze longplaya "Enter" z formacją rozstał się Colin DeKuiper. Jego miejsce zajął Brian Cook. Od tego momentu kapela funkcjonuje w niezmienionym składzie.

Przypominamy, że formacje Cult of Luna, Russian Circles i Svalbard zapowiedziały trasę koncertową po Europie. W jej ramach zagrają w Polsce dwukrotnie: 30 marca 2023 roku w klubie "Studio" w Krakowie i 31 marca w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie.

30.03.2023 - Kraków, "Studio"
Bilety: 139 zł

31.03.2023 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 139 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »