zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 4 października 2022

Full of Hell na dwóch koncertach w Polsce

14.08.2022 20:16  autor: Verghityax, źródło: profil Full of Hell na Facebooku

Amerykanie z Full of Hell i Sanguisugabogg zapowiedzieli europejską trasę koncertową, w której towarzyszyć im będzie polski Jad. W Polsce zaplanowano dwa występy, odbędą się one 15 listopada 2022 roku w Warszawie i 16 listopada we Wrocławiu.

Full of Hell ogrywa obecnie swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Garden of Burning Apparitions". Na płycie znalazło się dwanaście kompozycji, które powstały w "Machines With Magnets". Produkcją zajął się Seth Manchester. Premiera wydawnictwa miała miejsce 1 października 2021 roku, pod egidą Relapse Records.

Full of Hell powstał w 2009 roku. W jego skład weszli Spencer Hazard na gitarze, Dave Bland na perkusji, Dylan Walker na wokalu i Brandon Brown na basie. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka kwartetu, zatytułowana "The Inevitable Fear of Existence".

Od tego czasu zespół nagrał pięć longplayów studyjnych, cztery koncertowe, trzy kolejne EP-ki i kilka splitów. Prócz tego współpracował wielokrotnie z Merzbow, czego owocem były albumy "Full of Hell - Merzbow", "Sister Fawn" i "One Day You Will Ache Like I Ache", a także stworzony wspólnymi siłami z The Body "Ascending a Mountain of Heavy Light".

Sanguisugabogg to deathmetalowa formacja z Ohio. 26 marca 2021 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny zespołu, zatytułowany "Tortured Whole". Już po sesji nagraniowej z kapelą rozstał się gitarzysta Cameron Boggs. Jego miejsce zajęli gitarzyści Ced Davis i Drew Arnold.

Punkowa grupa Jad promuje obecnie EP-kę "Wstręt". Ukazała się ona 7 kwietnia 2020 roku. Na zawartość wydawnictwa składa się pięć kompozycji, trwających łącznie sześć i pół minuty. Sesja nagraniowa odbyła się w styczniu 2020 roku w "Lazy Sounday Studio". Miksami zajęli się Grzegorz Kucharski i Marcin Kucharski, za mastering odpowiada Ryan Abbott.

Jad powstał w 2017 roku. W skład grupy weszli muzycy Government Flu, The Stubs, Drip of Lies i Calm the Fire. Jeszcze w tym samym roku - w październiku - kwartet wypuścił debiutancką demówkę. Na kolejnym wydawnictwie, pt. "Promo 2018", znalazły się trzy autorskie kompozycje oraz cover utworu "Hej szara wiara" Armii.

15.11 - Warszawa, "Pogłos"
16.11 - Wrocław, "Akademia"

Komentarze
Dodaj komentarz »