zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 1 października 2023

Kampfar udostępnił "Flammen fra nord"

28.08.2022 14:28  autor: Verghityax, źródło: profil Kampfar na Facebooku

Kampfar udostępnił "Flammen fra nord", kolejny singiel z nadchodzącego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Til klovers takt". Ukaże się on 11 listopada 2022 roku, pod egidą Indie Recordings.

Na "Til klovers takt" znajdzie się sześć kompozycji. Za miksy i mastering odpowiada Jonas Kjellgren. Na okładce wykorzystano obraz bawarskiego malarza Heinricha Burkela.

Lista utworów:

1. Lausdans under stjernene
2. Urkraft
3. Fandens trall
4. Flammen fra nord
5. Rekviem
6. Dodens aperitiff

Ostatni longplay Kampfar, pt. "Ofidians Manifest", ujrzał światło dzienne 3 maja 2019 roku, pod egidą Indie Recordings. Ole Hartvigsen, gitarzysta grupy, rozpoczął pracę nad następcą "Profan" wiosną 2018 roku. Proces twórczy zbiegł się w czasie ze śmiercią jego ojca. Do pisania utworów muzycy powrócili pod koniec 2018 roku, by po dwóch miesiącach zarejestrować kompozycje w studiach w Bergen, Oslo i Parlby. Do udziału w sesji nagraniowej zaproszone zostały Agnete Kjolsrud z zespołu Djerv oraz Marianne Maria Moen.

Kampfar powstał w 1994 roku. Od początku grupie przewodzi Dolk, który pierwotnie udzielał się na perkusji i wokalu. Kiedy Kampfar przestał być projektem wyłącznie studyjnym, Dolk zrzekł się roli bębniarza na rzecz Aska.

Tagi: Kampfar
Komentarze
Dodaj komentarz »