zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Angrrsth, Gorycz i Narbo Dacal ogłosiły wspólne koncerty

7.09.2022 14:28  autor: Verghityax, źródło: Piranha Music

Zespoły Angrrsth, Gorycz i Narbo Dacal ogłosiły serię wspólnych koncertów. Odbędą się one 3 listopada 2022 roku w Gdańsku, 4 listopada w Warszawie, 5 listopada w Olsztynie i 6 listopada w Toruniu.

Angrrsth zapowiedział premierę splitu, pt. "W czeluść", dzielonego z formacją Czort. Ujrzy on światło dzienne 9 września 2022 roku, pod egidą Godz ov War Productions i Under the Sign of Garazel Productions. Na potrzeby wydawnictwa każdy z zespołów przygotował po dwie kompozycje.

Toruński Angrrsth nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Donikąd". Premiera miała miejsce 17 kwietnia 2021 roku nakładem Godz ov War Productions. Na płycie znalazło się siedem kompozycji, które zmiksował i zmasterował Maciej Marendowski. Praca nad materiałem rozpoczęła się w grudniu 2019 roku. Ślady perkusyjne wbito w marcu 2020 roku w Toruniu.

Zespół Gorycz promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Kamienie". Ukaże się on jesienią 2022 roku, pod egidą Pagan Records. Materiał zarejestrowany został w "Nebula Studio".

Gorycz powstała w 2016 roku z inicjatywy gitarzysty Przemysława Grabowskiego i wokalisty Tomasza Kuklińskiego z Aeon. Skład uzupełnili muzycy Non Opus Dei: basista Krzysztof Górski i perkusista Wojciech Błaszkowski. Debiutancki album, pt. "Piach", trafił do sprzedaży 2 listopada 2018 roku pod egidą Pagan Records.

Krakowska formacja Narbo Dacal promować będzie swoją debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Narbo Dacal". Materiał zarejestrowany został w studio "No Solace". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. W coverze "Call from the Grave" Bathory gościnnie wystąpił Heretik Hellstorm z grupy Ragehammer. Premiera płyty miała miejsce 28 stycznia 2022 roku, w barwach Piranha Music.

W skład Narbo Dacal wchodzą Eliza na basie i wokalu, Drut na gitarze i Bartek na perkusji.

3.11 - Gdańsk, "Drizzly Grizzly"
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

4.11 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Start: 19:00

5.11 - Olsztyn, "Sala pod Amfiteatrem"
Start: 19:00

6.11 - Toruń, "NRD"
Start: 19:00

Komentarze
Dodaj komentarz »