zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 czerwca 2024

Death Worship wróci do Polski na dwa koncerty

17.09.2022 20:41  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Death Worship powróci do Polski na dwa koncerty. Pierwszy z nich, pod szyldem "Black Danzig IV", odbędzie się 11 listopada 2022 roku w gdańskim klubie "Drizzly Grizzly". Drugi, pod hasłem "Death Ceremony", dojdzie do skutku 12 listopada w katowickiej "Fabryce Porcelany". Na obu występach Kanadyjczykom towarzyszyć będzie polski Voidhanger.

Death Worship to kanadyjski projekt, grający mieszankę death i black metalu. Powołał go do życia Deathlord of Abomination and War Apocalypse, na co dzień gitarzysta Blasphemy. Debiutancka EP-ka Death Worship, zatytułowana "Extermination Mass", ujrzała światło dzienne w 2016 roku. Kolejne wydawnictwo, EP-ka "End Times", trafiła do sprzedaży 15 lutego 2019 roku, pod egidą Nuclear War Now! Productions.

Voidhanger promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Dark Days of the Soul", który ukazał się 2 marca 2018 roku za sprawą Agonia Records. Składający się z ośmiu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem M. z Mgły, który odpowiada również za miksy i mastering.

W Gdańsku dodatkowo zaprezentują się Sexmag i Funeral Mass, z kolei w Katowicach zapowiedziały się formacje Anima Damnata, Devilpriest i Upon the Altar.

Komentarze
Dodaj komentarz »