zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 czerwca 2024

Wideo z tekstem do "Carbonized" Exhumed

23.09.2022 19:32  autor: Verghityax, źródło: profil Exhumed na Facebooku

Amerykanie z Exhumed wypuścili wideo z tekstem do "Carbonized", drugiego singla ze swojego dziesiątego longplaya studyjnego, zatytułowanego "To the Dead". Ukaże się on 21 października 2022 roku, pod egidą Relapse Records.

Na "To the Dead" znajdzie się dziesięć kompozycji. Do pracy nad materiałem zaproszeni zostali Mike Beams, Leon del Muerte, Matt Widener i Bud Burke - dawni członkowie Exhumed.

Lista utworów:

1. Putrescine and Cadaverine
2. Drained of Color
3. Carbonized
4. Rank and Defiled
5. Lurid, Shocking, and Vile
6. Undertaking the Overkilled
7. Necrotica
8. No Headstone Unturned
9. Defecated
10. Disgusted

Dyskografię studyjną Exhumed zamyka "Horror". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 4 października 2019 roku, pod egidą Relapse Records. Na potrzeby "Horror" muzycy przygotowali piętnaście kompozycji, limitowana wersja albumu zawiera trzy dodatkowe numery. Po raz pierwszy w swojej karierze Amerykanie postanowili nie wynajmować studia, zamiast tego budując własne studio domowe, pod nazwą "Darker Corners". Materiał zmiksował Alejandro Corredor, za miksy odpowiada Joel Grind.

Exhumed powstał w 1990 roku w San Jose w Kalifornii. Od początku centralną postacią grupy pozostaje gitarzysta i wokalista Matt Harvey. W 2015 roku, pięć lat po reaktywacji, na łono zespołu powrócił basista Ross Sewage, który wystąpił na debiutanckim "Gore Metal" z 1998 roku.

Tagi: Exhumed
Komentarze
Dodaj komentarz »