zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 9 lutego 2023

Church of Misery i King Buffalo na "Soulstone Gathering Festival"

2.12.2022 10:13  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

Do składu przyszłorocznej edycji "Soulstone Gathering Festival" dołączyły zespoły Church of Misery i King Buffalo. Wcześniej swój udział potwierdziły Uncle Acid & The Deadbeats, Blood Ceremony i Gaupa. Festiwal odbędzie się w dniach 18 i 19 maja 2023 roku w krakowskim "Hype Parku".

Church of Misery nadal promuje swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "And Then There Were None...". Premiera płyty miała miejsce 4 marca 2016 roku, pod egidą Rise Above Records.

Do sesji nagraniowej Tatsu Mikami - basista i założyciel Church of Misery - po raz pierwszy w historii grupy zaangażował muzyków spoza Japonii. Do zespołu dołączyli: Scott Carlson, wokalista Repulsion, gitarzysta David Szulkin z Blood Farmers i perkusista Eric Little z Earthride. Scott Carlson napisał również teksty na "And Then There Were None..." - na dotychczasowych wydawnictwach kapeli zajmował się tym Tatsu Mikami. Partie wokalne zarejestrowane zostały w Los Angeles, a ścieżki instrumentalne - w Maryland.

W roku 2022 skład Church of Misery ponownie uległ zmianie. Do składu powrócił Kazuhiro Asaeda, pierwszy wokalista formacji. Zarejestrował on z zespołem album "Vol. 1".

King Buffalo to nowojorskie trio grające psychodelicznego rocka. Grupa wydała 2 września 2022 roku album "Regenerator". Składający się z siedmiu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Main Street Armory". Produkcją i miksami zajął się Sean McVay.

18-19.05.2023 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: 269 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »