zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2024

Madball wróci do Polski w 2023 roku

9.12.2022 20:08  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Nowojorski Madball zapowiedział europejską trasę koncertową, pod szyldem "Rebellion Tour 2023". W przedsięwzięciu udział wezmą również zespoły H2O, Drain, Hazen Street, Hometown Crew, The Take i Additional Time. Jedyny występ w Polsce odbędzie się 10 marca w warszawskiej "Proximie".

Madball nadal ogrywa swój dziewiąty longplay studyjny, zatytułowany "For the Cause". Ukazał się on 15 czerwca 2018 roku, pod egidą Nuclear Blast. Materiał został wyprodukowany z pomocą Tima Armstronga z Rancid, który gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów. Z uwagi na to, że Brian Daniels rozstał się z Madball w październiku 2017 roku, ścieżki gitarowe na następcę "Hardcore Lives" zarejestrował Matt Henderson, dawny gitarzysta grupy. Miksami i masteringiem zajął się Tue Madsen. W charakterze gościa w sesji nagraniowej udział wziął raper Ice-T z Body Count.

Madball to amerykańska grupa założona w 1988 roku, wykonująca muzykę z pogranicza hardcore'u i metalu. W pierwszym składzie grupy grali między innymi Roger Miret i Vinnie Stigma z Agnostic Front. Debiutanckim wydawnictwem formacji była EP-ka, zatytułowana "Ball of Destruction".

Muzycy H2O przywiozą ze sobą materiał z siódmego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Use Your Voice". Premiera następcy "Nothing to Prove" odbyła się 9 października 2015 roku. Na wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich numerów, które zespół zarejestrował pod okiem Chada Gilberta i Paula Minera. "Use Your Voice" wylądował na pierwszym miejscu listy "Billboard Top Heatseekers".

10.03.2023 - Warszawa, "Proxima"
Start: 18:00
Bilety: 145 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »