zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 marca 2023

Incantation i Stillborn na "Injure Grind Attack IV"

5.03.2023 19:42  autor: Verghityax, źródło: profil "Injure Grind Attack" na Facebooku

Do składu czwartej edycji "Injure Grind Attack" dołączyły zespoły Incantation i Stillborn. Wcześniej swój udział potwierdziły Hellfuck, Straight Hate, Blitzed, Hostia, Avernal, Armada, Sick Sinus Syndrome, Malignant Tumour, Fleshless, Spasm i Stillbirth. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21 i 22 lipca 2023 roku na terenie "Ośrodka Wypoczynkowego Morsko Plus" przy zamku Bąkowiec w Morsku.

Incantation, Trutnov 14.07.2022, fot. Verghityax
Incantation, Trutnov 14.07.2022, fot. Verghityax

Deathmetalowcy z Incantation nadal ogrywają swój dwunasty longplay studyjny, pt. "Sect of Vile Divinities". Premiera wydawnictwa miała miejsce 21 sierpnia 2020 roku nakładem Relapse Records. Na płycie znalazło się dwanaście kompozycji. Miksami i masteringiem zajął się Dan Swano, okładkę przygotował Eliran Kantor.

"Sect of Vile Divinities" to pierwsze i ostatnie dokonanie Incantation z Sonnym Lombardozzim na gitarze. Dołączył on do zespołu w 2017 roku. W roku 2020 zastąpił go Luke Shively.

Po zakończeniu współpracy z Listenable Records zespół Johna McEntee wrócił pod skrzydła Relapse Records. Wcześniej wytwórnia Matthew Jacobsona wydała cztery albumy Incantation: "Onward to Golgotha", "Mortal Throne of Nazarene", "Diabolical Conquest" i "The Infernal Storm".

Stillborn promuje obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Cultura de la Muerte". Wydawnictwo ukazało się 10 czerwca 2022 roku na płytach kompaktowych i winylowych, kasetach magnetofonowych oraz w formie cyfrowej, nakładem Godz Ov War Productions. Materiał powstawał od 2020 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w "Panzerstudio". Miksy i mastering wykonał Młody. Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Stillborn założony został w 1997 roku w Mielcu. Gitarzyście Killerowi towarzyszą obecnie basista Hunger i perkusista Młody.

Komentarze
Dodaj komentarz »