zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 marca 2023

Spectral Wound na dwóch koncertach w Polsce

15.03.2023 10:09  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Blackmetalowa formacja Spectral Wound zapowiedziała europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. W naszym kraju zaplanowano dwa występy. Odbędą się one 28 czerwca 2023 roku w Warszawie i 29 czerwca w Poznaniu.

Spectral Wound promuje obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "A Diabolic Thirst". Jego premiera miała miejsce 16 kwietnia 2021 roku, pod egidą Profound Lore Records. Na "A Diabolic Thirst" znalazło się sześć kompozycji, które zespół zarejestrował w kanadyjskim Montrealu. Miksami zajął się Patrick McDowall, za mastering odpowiada Arthur Rizk.

Formacja powstała w Kanadzie, od początku przewodzą jej wokalista Jonah i perkusista Illusory. Pierwotny skład uzupełnili gitarzysta Maikan i basista Olwyn. W 2015 roku kwartet zadebiutował albumem "Terra Nullius", wydanym niezależnie. Jakiś czas po premierze z grupą rozstał się Maikan, a jego miejsce zajął Patrick. Dwa lata później Spectral Wound uległ rozszerzeniu o drugiego gitarzystę w osobie Seana i już jako kwintet muzycy nagrali "Infernal Decadence".

28.06 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Start: 20:00
Bilety: 79 zł

29.06 - Poznań, "Pod Minogą"
Start: 20:00
Bilety: 79 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »