zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 14 czerwca 2024

Massacre wystąpi w Krakowie

18.03.2023 19:33  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Deathmetalowa formacja Massacre zapowiedziała europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. W naszym kraju zaplanowano jeden występ, odbędzie się on 7 lipca 2023 roku w klubie "Zaścianek" w Krakowie. Koncerty na trasie otwierać będzie włoski Necrosy.

Massacre wydał w 2022 roku trzy studyjne EP-ki. Pierwsza z nich, zatytułowaną "Mythos", ukazała się 1 lipca 2022 roku pod banderą Nuclear Blast. Trafiły na nią cztery kompozycje, które zespół zarejestrował pod okiem Dana Swano. Za miksy odpowiada Jonny Pettersson. W "Behind the Serpent's Curse" gościnnie wystąpił Anders Odden z Cadaver.

Druga EP-ka, pt. "Casket Mutilations", miała swoją premierę 1 września. Z myślą o wydawnictwie zespół przygotował numer "Nailed into the Casket", nagrał też na nowo utwór "Mutilated", który pierwotnie znalazł się na demówce "Aggressive Tyrant" z 1986 roku. W "Mutilated" gościnne solo na gitarze zagrał Eric Daniels z Soulburn.

Trzecia z EP-ek, zatytułowana "Headless Halloween", ujrzała światło dzienne 31 października. Na jej zawartość składają się dwa kawałki: "Halloween" i cover "Helga (Lost Her Head)" Repulsion.

Massacre tworzą obecnie Kam Lee na wokalu, Mike Borders na basie oraz czterej Europejczycy: Jonny Pettersson, Rogga Johansson i Scott Fairfax na gitarach i Brynjar Helgeton na perkusji.

Necrosy ma na swoim koncie demówkę oraz longplay "Perdition". Ten ostatni ujrzał światło dzienne w 2015 roku. W 2021 roku z zespołu odejść musiał wieloletni wokalista Nico Rocca, powołując się na problemy zdrowotne. W czerwcu 2022 roku Włosi ogłosili, że miejsce za mikrofonem zajął Luis Maggio z Bloodtruth.

7.07 - Kraków, "Zaścianek"
Start: 20:00

Tagi: Massacre, Necrosy
Komentarze
Dodaj komentarz »