zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 czerwca 2024

Liv Kristine wyda album "River of Diamonds"

23.03.2023 09:37  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile Liv Kristine i Metalville na Facebooku

Jako drugi singiel promujący album "River of Diamonds" Liv Kristine opublikowano "In Your Blue Eyes". Szósty solowy długograj wokalistki ukaże się 21 kwietnia 2023 roku, na płytach kompaktowych i winylowych, za pośrednictwem Metalville.

Norweżka Liv Kristine Espenaes udziela się muzycznie od pierwszej połowy lat 90. Znana jest jako była wokalistka Theatre of Tragedy i Leaves' Eyes, współpracowała ponadto m.in. z Coldbound, Atrocity i Cradle of Filth. Pierwszy album solowy, zatytułowany "Deus Ex Machina", wydała w 1998 roku.

Przy materiale na "River of Diamonds" z Liv Kristine współpracował, w studiu "Black Rider", Tommy Olsson, znany m.in. z Theatre of Tragedy. Jako goście na albumie pojawią się: Osten Bergoy, były wokalista Tristanii, w "Our Immortal Day", Fernando Ribeiro z Moonspell w utworze tytułowym, Michael Espenaes w "Pictured Within" i Carmen Elise Espenaes z Midnattsol w "Love Me High". Na albumie znajdą się dwa covery: "Pictured Within" Jona Lorda i "True Colors" Cyndi Lauper.

Lista utworów:

1. Our Immortal Day
2. No Makeup
3. Maligna
4. Gravity
5. In Your Blue Eyes
6. River of Diamonds
7. Pictured Within
8. Shaolin Me
9. Love Me High
10. Serenity
11. If I Am Dreaming
12. True Colours

Udostępniono już utwory "River of Diamonds" i "In Your Blue Eyes".

Tagi: Liv Kristine
Komentarze
Dodaj komentarz »