zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 września 2023

Koncertowa premiera "None Shall Prevail" Shodan

17.04.2023 20:55  autor: Verghityax, źródło: profil Shodan na Facebooku

Shodan zapowiedział koncertową premierę swojego nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "None Shall Prevail". Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku w klubie "Liverpool" we Wrocławiu. Na scenie zaprezentują się również Antigama, Ragehammer, Redemptor i Pandrador.

"None Shall Prevail" to trzeci longplay studyjny w dorobku Shodan. Premiera płyty planowana jest na 5 maja 2023 roku, pod banderą włoskiej Time to Kill Records. Na płycie znajdzie się dziewięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Heinrich House Studio" i "Santa Studio". Miksami zajęli się Arkadiusz "Malta" Malczewski i Mikołaj Kiciak. Za mastering odpowiada Kai Stahlenberg z "Kohlekeller Studio". Okładkę przygotował Pastor Graphics.

Antigama promować będzie swój ósmy longplay studyjny, zatytułowany "Whiteout". Ujrzał on światło dzienne 15 lipca 2022 roku, pod banderą Selfmadegod Records. Materiał zarejestrowany został między innymi w "JNS Studio" u Pawła "Janosa" Grabowskiego. Masteringiem zajął się James Plotkin. Okładkę przygotował Wojciech Szymański.

Ragehammer ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Into Certain Death". Ukazał się on 18 września 2020 roku nakładem Pagan Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał muzycy zarejestrowali w studio "No Solace". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Za projekt okładki odpowiada Devinez.

Redemptor promować będzie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Agonia". Jego premiera odbyła się 3 grudnia 2021 roku, pod banderą Selfmadegod Records. Na albumie znalazło się dziewięć kompozycji, które zmiksował i zmasterował Tomasz "Zed" Zalewski. Okładkę przygotował Michał "Xaay" Loranc, wokalista grupy.

Deathmetalowa formacja Pandrador zapowiedziała premierę swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Seidr". Ukaże się on 26 maja 2023 roku, pod banderą Pagan Records. Na wydawnictwie znajdzie się dziewięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Heinrich House Studio", "Invent-Sound Studio" i "Santa Studio". Miksami i masteringiem zajął się Filip "Heinrich" Hałucha. Okładkę przygotował Gabriel Bogacz.

21.04 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 19:00
Bilety: 59 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »