zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 29 maja 2023

Exodus odwołał trasę po Europie

23.05.2023 10:02  autor: Verghityax, źródło: profil Exodus na Facebooku

Exodus poinformował o odwołaniu swojej trasy po Europie, wliczając w to występ na "Mystic Festivalu 2023". Przyczyną jest wypadek, któremu uległ Charles, brat Gary'ego Holta. Został on potrącony przez taksówkę podczas wakacji w Rzymie, w wyniku zdarzenia złamaniu uległa jego kość udowa. Gary udał się do Rzymu, by na miejscu zapewnić bratu wsparcie.

Exodus, Kraków 11.07.2022, fot. Verghityax
Exodus, Kraków 11.07.2022, fot. Verghityax

Dyskografię Exodus zamyka "Persona Non Grata", jedenasty longplay studyjny w dorobku kapeli. Wydawnictwo ukazało się 19 listopada 2021 roku, pod banderą Nuclear Blast Records. Sesja nagraniowa odbyła się w Lake Almanor. Produkcją zajął się sam zespół z pomocą inżyniera dźwięku Steve'a Lagudiego. Miksami zajął się Andy Sneap. W sesji gościnnie wziął udział Rick Hunolt, dawny gitarzysta Exodus. Okładkę przygotował Par Olofsson.

Poprzedni album grupy, pt. "Blood In, Blood Out", to pierwsze studyjne dokonanie Exodus ze Steve'em Souzą na wokalu od czasu "Tempo of the Damned" z 2004 roku. Zetro powrócił do zespołu w czerwcu 2014 roku po dziesięcioletniej przerwie, zastępując Roba Dukesa.

Tagi: Exodus
Komentarze
Dodaj komentarz »