zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 4 października 2023

Shodan przed Dieth w Gdańsku i Poznaniu

31.05.2023 21:10  autor: Verghityax, źródło: profil Shodan na Facebooku

Deathmetalowy Shodan wystąpi przed zespołami Dieth i Angelus Apatrida w Gdańsku i Poznaniu. Koncerty odbędą się odpowiednio 13 i 14 czerwca 2023 roku.

Shodan promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "None Shall Prevail". Jego premiera miała miejsce 5 maja 2023 roku, pod banderą włoskiej Time to Kill Records. Na płycie znalazło się dziewięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Heinrich House Studio" i "Santa Studio". Miksami zajęli się Arkadiusz "Malta" Malczewski i Mikołaj Kiciak. Za mastering odpowiada Kai Stahlenberg z "Kohlekeller Studio". Okładkę przygotował Pastor Graphics.

Zespół Dieth, w skład którego wchodzą David Ellefson, Guilherme Miranda i Michał Łysejko, promować będzie swój pierwszy album studyjny, pt. "To Hell and Back". Ukaże się on 2 czerwca 2023 roku, pod egidą Napalm Records. Na płycie znajdzie się dziesięć kompozycji. Za miksy i mastering odpowiada Tomasz "Zed" Zalewski.

W lipcu 2022 roku muzycy wypuścili pierwszy singiel Dieth, zatytułowany "In the Hall of the Hanging Serpents". Partie basu David Ellefson zarejestrował w "The Platinum Underground" w Arizonie, pod okiem Johna Aquilino.

Angelus Apatrida promuje obecnie swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Angelus Apatrida". Jego premiera miała miejsce 5 lutego 2021 roku, pod banderą Century Media Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Baboon Records". Miksami i masteringiem zajął się Christopher "Zeuss" Harris. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Thrashmetalowcy rozpoczęli działalność w 2000 roku. W skład kapeli weszli David G. Alvarez i Guillermo Izquierdo na gitarze, Alberto Gayoso na wokalu, Jose J. Izquierdo na basie i A.T. na perkusji. W 2001 roku światło dzienne ujrzała debiutancka demówka Hiszpanów, pt. "Lost in the Realms of Orchinodaemon". Już po sesji nagraniowej formację opuścili Alberto Gayoso i A.T. Nowym bębniarzem został Victor Valera, z kolei obowiązki wokalne przejął gitarzysta Guillermo Izquierdo. Od tego czasu Angelus Apatrida nagrywa i koncertuje w niezmienionym składzie.

13.06 - Gdańsk, "Drizzly Grizzly"
Start: 19:00
Bilety: 89 zł

14.06 - Poznań, "Pod Minogą"
Start: 19:00
Bilety: 89 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »