zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 września 2023

Suffocation odwołał trasę po Europie

3.06.2023 10:12  autor: Verghityax, źródło: profil Suffocation na Facebooku

Suffocation odwołał całą letnią trasę po Europie. Powodem ma być fizyczne wycieńczenie muzyków. W Polsce zespół miał zagrać 7 lipca 2023 roku - w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej. Bilety należy zwrócić w miejscu zakupu.

Muzycy Suffocation promują obecnie swój ósmy longplay studyjny, pt. "...of the Dark Light". Płyta trafiła do sprzedaży 9 czerwca 2017 roku, pod egidą Nuclear Blast. Jest to pierwsze dokonanie grupy z gitarzystą Charliem Errigo i perkusistą Erikiem Morotti. Obaj dołączyli do formacji w 2016 roku. Do produkcji "...of the Dark Light" zaangażowany został ponownie Joe Cincotta, a miksami i masteringiem zajął się Zeuss.

W 2012 roku Frank Mullen zrezygnował z czynnego koncertowania, choć okazyjnie nadal występował z zespołem, a także pełnił rolę wokalisty na albumach studyjnych. Na potrzeby większości tras zastępowali go Bill Robinson, John Gallagher, Ricky Myers i Kevin Muller. Ostatecznie Frank Mullen rozstał się z Suffocation w 2018 roku. Rok później Ricky Myers został pełnoprawnym członkiem grupy.

Tagi: Suffocation
Komentarze
Dodaj komentarz »