zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 10 grudnia 2023

Incantation i Pyorrhoea przed Brujerią w Warszawie

11.07.2023 20:10  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Zespoły Incantation i Pyorrhoea zagrają przed Brujerią w Warszawie. Koncert odbędzie się 20 lipca 2023 roku w klubie "Hydrozagadka".

Incantation zapowiedział premierę swojego trzynastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Unholy Deification". Datę premiery wyznaczono na 25 sierpnia 2023 roku, pod egidą Relapse Records. Na płycie znajdzie się dziesięć kompozycji. Okładkę przygotował Eliran Kantor.

Będzie to pierwszy album Incantation, na którym na gitarze zagrał Luke Shively. Zastąpił on w 2020 roku Sonny'ego Lombardozziego.

Pyorrhoea ma na swoim koncie trzy longplaye studyjne. Ostatni z nich, zatytułowany "I Am the War", ukazał się 1 listopada 2013 roku, pod egidą Crush the Soul Records. Składający się z czternastu utworów materiał powstał w białostockim "Hertz Studio".

Pyorrhoea powstała w 2001 roku w Warszawie. Od początku kapeli przewodzi basista Cyprian Konador. Obecnie skład uzupełniają A.D.Gore i Kuba Brewczyński na wokalu, Lukas i Diego na gitarze oraz Pavulon na perkusji.

Brujeria obchodzi trzydziestą rocznicę wydania "Matando gueros", swojego pierwszego albumu studyjnego.

Brujeria wydała w czerwcu 2020 roku singiel "COVID-666", ukazał się on wyłącznie w formie cyfrowej.

Ostatni longplay studyjny Brujerii, pt. "Pocho Aztlan", trafił do sprzedaży 16 września 2016 roku, za sprawą Nuclear Blast. Jest to pierwszy album grupy od czasu "Brujerizmo" z 2000 roku. Materiał rejestrowany był na przestrzeni wielu lat w kilku różnych studiach, za miksy odpowiada Russ Russell.

Decyzja o założeniu zespołu zapadła w 1989 roku na imprezie w Los Angeles. Pierwotnie kapelę tworzyli Juan Brujo, Fantasma, Billy Gould z Faith No More i Dino Cazares z Fear Factory. 6 lipca 1993 roku, pod banderą Roadrunner Records, ukazał się pierwszy longplay studyjny formacji, pt. "Matando gueros". Na przestrzeni lat skład grupy zmieniał się wielokrotnie, a jej członkowie często ukrywali swoją tożsamość.

20.07 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 99 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »