zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 24 kwietnia 2024

She Wants Revenge we Wrocławiu i Warszawie

8.09.2023 20:52  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Post-punkowa grupa She Wants Revenge odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej. W naszym kraju zaplanowano dwa występy. Odbędą się one 19 września 2023 roku we Wrocławiu i 20 września w Warszawie.

She Wants Revenge reaktywował się w 2022 roku. Jednocześnie muzycy zapowiedzieli, że pracują nad nowym materiałem.

She Wants Revenge powstał w 2004 roku w Los Angeles. Grupę utworzyli wokalista i gitarzysta Justin Warfield oraz multiinstrumentalista Adam Bravin. Rok później Fred Durst z Limp Bizkit zaoferował kapeli kontrakt ze swoją wytwórnią Flawless Records. 31 stycznia 2006 roku duet wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu "She Wants Revenge". Na płycie znalazło się dwanaście kompozycji, w tym "Tear You Apart", który okazał się największym hitem zespołu. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Perfect Kiss". Miksami zajął się Michael Patterson. Amerykanie promowali swój longplay, występując między innymi przed Depeche Mode i Placebo.

Formacja zrealizowała jeszcze dwie EP-ki ("Save Your Soul" i "Up and Down") oraz dwa longplaye studyjne: "This Is Forever" w 2007 i "Valleyheart" w 2011 roku. W roku 2012 duet zawiesił działalność.

W 2015 roku zainteresowanie muzyką She Wants Revenge ponownie wzrosło, gdy utwór "Tear You Apart" wykorzystano w piątym sezonie serialu "American Horror Story". Grupa reaktywowała się i zagrała serię jubileuszowych koncertów.

W Warszawie przed She Wants Revenge dodatkowo zagrają Korine i M!R!M.

19.09 - Wrocław, "Stary Klasztor"
20.09 - Warszawa, "Hydrozagadka"

Komentarze
Dodaj komentarz »